Ласкаво просимо!

Харків

Одяг великих розмірів в Харкові

Нові колекції одягу великих розмірів в Харкові

 • Колекція жіночого одягу «Осінь-зима» 2017/18 від MAT
 • Чоловіча колекція осінь-зима 2017/18 від CASA MODA
 • Активный
 • Колекція жіночого одягу «Осінь-зима» 2017/18 від MAT
 • Чоловіча колекція осінь-зима 2017/18 від CASA MODA
 • Чоловіча колекція осінь-зима 2017/18 від CASA MODA

 • Нова колекція сезону осінь-зима 2017/18 від Manisa

 • Колекція осінь-зима 2017/18 від Via Appia

Наймодніші та актуальні колекції кращих європейських брендів в Харкові

Чоловічий і жіночий одяг великих розмірів на всі випадки життя

Ми чекаємо на Вас!

Чоловічий і жіночий одяг великих розмірів в Харкові

Щоб вдягатися красиво і виглядати стильно незалежно від параметрів фігури потрібно продуманість власного стилю. Він повинен бути унікальним для вас і недостігающему для інших. Ще дуже важливо у виборі одягу великих розмірів – почуття міри і гарного смаку.

Для того, щоб ваш образ був бездоганним потрібно об'єктивно оцінити достоїнства і недоліки своєї фігури і відправитися в магазин одягу великих розмірів в Харкові, де представлений великий розмірний ряд, який дозволить підібрати річ для будь-якої фігури.

Сьогодні, як ніколи, в одязі цінуються унікальність і неповторність. При виборі одягу великих розмірів намагайтеся дотримуватися наступних рекомендацій:

 • Виберіть свій стиль і намагайтеся дотримуватися його навіть в дрібних деталях. Це найпростіший спосіб заявити про себе.
 • При виборі гардеробу враховуйте свій спосіб життя.
 • Більшість речей повинні бути універсальними, щоб було легко створювати різні образи.
 • Вибирайте кольори і відтінки, які підходять вашому цветотипу зовнішності.

Таким чином, керуючись вашими порадами, правильно підібраний одяг великих розмірів допоможе в створенні стильного і бездоганного образу. Приклавши зовсім небагато зусиль, навіть найскромніший одяг з правильно розставленими акцентами буде виглядати виграшно, підкреслювати індивідуальність і свідчити про вашому вишуканий смак.

Особливу увагу потрібно приділити базового гардеробу – це універсальний одяг великих розмірів, який в обов'язковому порядку повинен бути присутній в шафі як у жінок, так і у чоловіків. Одяг з базового гардероба повинен ідеально сидіти по фігурі і бути високої якості. Тоді він буде виглядати статусно.

До чоловічого одягу великих розмірів з категорії «must-have» можна віднести білу сорочку, джинси, класичний костюм чорного кольору. З верхнього одягу в базовому гардеробі у кожного чоловіка має бути пальто або напівпальто, з аксесуарів – краватка.

Магазин чоловічого одягу великих розмірів у Харкові пропонує поповнити ваш гардероб високоякісними речами «must-have» від популярних брендів Brax, Digel, Jupiter, Calamar, Bugatti, Ragman, Casa Moda, Eterna та інших.

Жіночий одяг великих розмірів з базового гардероба – це біла блузка або сорочка, сувора спідниця-олівець, брючний костюм сірого або чорного кольору, зручні джинси, ідеально сидять по фігурі, і маленька чорна сукня. З верхнього одягу сюди можна віднести класичну модель пальто чорного або бежевого відтінку. Всі елементи базового гардероба у великому асортименті надає магазин жіночого одягу великих розмірів в Харкові.

.

Каталог чоловічого та жіночого одягу великих розмірів

Магазин «Богатир» Харків

пр-т. Московський, 3